Školy
Jsme momentálně největší centrum únikových her v Brně a nabízíme Vám možnost inteligentní zábavy pro Vaše studenty.

V prostorách provozujeme tři hry pro celkem 20 hráčů a klubovnu, kterou můžete využít jako zázemí.

Hra Bunkr 13 je určena pro 3-8 osob, hrací čas je 75 minut a náročnost je těžká, hodí se spíše pro velmi šikovné hráče. U dětí ve věku 10-12 let doporučujeme ve hře přítomnost dospělé osoby (doprovodu) pro jejich lepší pocit. Hra není strašidelná, ale probíhá ve ztemnělých prostorách.


Hra Paralelní vesmír (až 12 hráčů) sestává ze dvou samostatných her: Magie (3-6 hráčů) a Technika (2-6 hráčů). Hráči se rozdělí do dvou skupin a hrají v samostatných prostorách. Postupem hry se setkají v závěrečné místnosti, kde plní stejný úkol. Tato hra je primárně koncipována pro náctileté, náročnost je střední, dominují zde spíše manuální (ale ne fyzicky náročné) úkoly.


Během her můžete využít naší stylovou klubovnu. Zde máme k dispozici nápoje, jsme však také schopni zprostředkovat studený i teplý catering.

Klubovnu můžete využít během her pro vlastní program, volnou zábavu (máme zde stolní fotbálek pro 6 lidí, stolní hry)

Hry je možné absolovat od 9 do 18 hodin. Doprovod (i ve hře) je zdarma (max. 1 dospělý/skupinu 7 dětí).

AKCE ÚNIKOVKA + LANÁČ
Dopřejete žákům celodenní aktivitu, kde zapojí svaly i hlavu. Užijte si 3 hodiny v lanáči a únikovou hru u nás – délka programu přibližně 5 hodin.
Cena je 385 Kč/osoba/program (Lanové centrum – 240 Kč, únikovka – 145 Kč).
Je možné navýšit dobu strávenou v LC i čas strávený u nás. Akce je vhodná pro třídy od 10 do 25 osob a je možné využít oběd v lanovém centru.


Více na: www.lanovecentrum.cz